Nealko je trendy! Vyzkoušejte únorovou výzvu se „suchými“ bublinkami, které si zamilujete

Vánoční a novoroční oslavy jsou konečně za námi a nastává čas, kdy si můžeme užít zaslouženou společenskou pauzu. Pokud byste rádi zvolnili nejen od večírků, ale i od hodování a alkoholu, máme pro vás tip. Vyzkoušejte nealkoholickou verzi oblíbeného Mionetta, která dokáže, že se bublinek bez alkoholu bát rozhodně nemusíte.

Suchý únor je česká a od roku 2021 oficiálně také slovenská osvětová kampaň podporující měsíční abstinenci od alkoholu (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Jaro s bezstarostnou lehkostí? Dopřejte si lahodnou skleničku bez alkoholu

Rádi byste si po bujarých večírcích a silvestrovských oslavách nadělili zasloužený klid a užili si jarní měsíce s lehkou hlavou? Už dávno totiž neplatí, že nějaký ten čas na suchu znamená zůstat jen o vodě. Vyzkoušejte nealkoholické varianty vín Freixenet 0,0 % v červené nebo bílé variantě, díky kterým se na společenských setkáních rozhodně nebudete cítit opomenuti.

Vychutnejte si oblíbené prosecco bez alkoholu
Vychutnejte si oblíbené prosecco bez alkoholu (Zdroj: OsobniVinoteka.cz ) BOHEMIA SEKT, s.r.o.)

Mionetto Prosecco se řadí k celosvětově nejoblíbenějším značkám. Ve svém portfoliu nabízí kromě ikonického Mionetto Prosecco brut také nealkoholickou verzi tohoto oblíbeného nápoje. Mionetto 0,0 % vás zaujme svou světlou, slámově žlutou barvou s jemným, drobným perlením a s delikátní vůní zralého ovoce s tóny citrusu a zeleného jablka. Jeho chuť je čistá, svěží a lehce nasládlá. Se snoubením si lámat hlavu nemusíte, hodí se totiž ke všem příležitostem!

Zdroj informací: OsobniVinoteka.cz, BOHEMIA SEKT, s.r.o.

Publikováno: 5. 2. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima