Kluk v kopačkách – Fotbalový kemp

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s pokračováním úspěšného fotbalového příběhu. V novém díle s názvem Kluk v kopačkách – Fotbalový kemp se znovu ponoříme do světa malých fotbalových talentů, v jejichž čele stojí odhodlaný Tomáš a jeho oddaná parta. Autorský tandem, tvořený talentovanou Markétou Bolfovou a kreativním ilustrátorem Lukášem Fibrichem, nám opět přináší nejen poutavý příběh, ale i vizuální poezii prostřednictvím nápaditých ilustrací. Zážitky z fotbalového kempu nabídnou čtenářům emocionální rollercoaster plný dobrodružství, přátelství a fotbalové vášně.

Začtěte se do úspěšného fotbalového příběhu (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

SUPR ČUPR, KÁMO

Markéta Bolfová
Ilustrace Lukáš Fibrich

Fotbalové dobrodružství je zpět. Připravte se na nezapomenutelné okamžiky plné smíchu, kamarádů a fotbalu na letním kempu s Tomášem a jeho neohroženými kamarády!
Trenér Kamil má pro holky a kluky připravený úžasný program plný soutěží, dovedností na hřišti a radostných chvil. 
Ale to není vše! Naši odvážní hrdinové Tom, Jirka, Julča a Honza se nebojí pustit i mimo fotbalové hřiště. Nenechte si ujít napínavé příběhy, jako je pátrání po ukradené vlajce nebo rozluštění záhady kocoura Fantoma. Každý den bude výzvou pro naše statečné hrdiny!

128 stran, formát: 129×198, pevná vazba, 279 Kč, odkaz: Kluk v kopačkách – Fotbalový kemp

Kluk v kopačkách
Kluk v kopačkách (Zdroj: BAMBOOK / Grada Publishing a.s.)

Další knihy Markéty Bolfové:

  • Kamarádi z naší ulice (2022)
  • Kluk v kopačkách (2023)

O autorce:

Markéta Bolfová pracuje jako redaktorka marketingu pro knižní velkoobchod v Ostravě a zároveň se věnuje knižní tvorbě pro děti. Její prvotina, Kamarádi z naší ulice, vyšla v lednu 2022, o rok později první díl série o malém fotbalistovi Kluk v kopačkách a v lednu 2024 jeho pokračování. Prvním a nejdůležitějším čtenářem je autorčin syn.

O ilustrátorovi:

Lukáš Fibrich je stálicí na českém ilustrátorském nebi. Jeho nejznámějším dílem je bezpochyby  komiks Mourrison (vychází již spoustu let v časopise ABC), v poslední době svými ilustracemi doprovodil např. Retrohraní, Hacknutou češtinu či Bláznivou školu.

Zdroj informací: BAMBOOK, Grada Publishing a.s.

Publikováno: 24. 2. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima