Panna, orel, nebo láska?

Nakladatelství COSMOPOLIS, součást Nakladatelského domu GRADA, přináší debutový, srdcervoucí román o promarněných příležitostech, druhých šancích a o všech cestách, které nás dovedly tam, kde právě jsme.

Srdcervoucí román pro romantické duše

Panna, orel, nebo láska?

Sedmnáctiletá Stevie už je unavená z věčného stěhování kvůli tátově práci. Nikdy si kvůli časté změně škol nenašla pořádné přátele ani kluka. New Jersey ale konečně vypadá jako to pravé místo. Nejlepší kamarádi charismatický Drew a citlivý Shane jsou každý úplně jiný, ale s oběma je Stevie víc než dobře. Který z nich ale bude pro Stevie ten pravý? Ovlivňuje snad naše životní cesty náhoda, nebo nám nakonec ten správný směr ukáže srdce?

Poutavý příběh o lásce a přátelství, jímž se prolíná hudba, pro kterou všichni tři hrdinové žijí.

344 stran, formát 145×205, měkká vazba s klopami, 429 Kč, odkaz: Panna, orel, nebo láska

Panna, orel, nebo láska?
Panna, orel, nebo láska? (Zdroj: Nakladatelství Grada)

O autorce:

Jennie Wexler strávila první část své kariéry produkováním a psaním scénářů pro televizní pořady na kanálech VH1, Bravo a The Travel Channel. Její první román Panna, orel, nebo láska? (Where it All Lands) vyšel v roce 2021 ve vydavatelství Wednesday Books. Jennie žije v New Jersey se svým manželem, synem a havanským psíkem. Můžete ji sledovat na twitteru @jenwex nebo na instagramu @jenniewexler.

Zdroj informací: Nakladatelství Grada

Publikováno: 6. 3. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima