České prolézačky a chytrý nábytek, které s dětmi porostou až do puberty

Po nábytku se neleze! Je to přece nebezpečné! To už ale dávno neplatí! Chytrým nábytkem a rostoucími prolézačkami vytvoříte v pokojíčku bezpečný prostor, který podnítí dětskou motoriku i představivost. A v konečném důsledku díky tomu vede k lepším školním a pohybovým výsledkům.

Dřevěné prolézačky pro zábavu i jako rostoucí nábytek

Rostoucí pohybová stavebnice s prolézačkami

Stavebnice je pro jednoduchost sestavena do pěti sad. Začít můžete třeba od tzv. Pikler trojúhelníku s nakloněnou rovinou, a postupně doma vybudovat hřiště s boulderingovou stěnou či malou posilovnu. Díly z těchto sad jde vzájemně kombinovat. Nicméně sestavit si můžete i vlastní domácí hřiště přímo na míru.

Letošní novinkou je rostoucí nábytek, který je s prolézačkami plně kompatibilní. Nyní si již můžete pořídit rostoucí židli a učící věž 2 v 1 a v předobjednávkách také rostoucí stůl. Ten půjde spolu s dalšími kusy nábytku hravě propojit s průlezkami. Do postele tak vaše děti mohou sjet po skluzavce nebo se ráno protáhnout před odchodem do školy na žebřinách. 

Dřevěná panenka
Dřevěná panenka (Zdroj: Antonie&Emma s.r.o)

Doplňkovým sortimentem jsou udržitelné hračky pro holky i kluky z kvalitního dřeva, které vydrží až několik generací. Jednou z těchto „malých radostí“ je panenka. Při výrobě panenek je dáván prostor maminkám, které chtějí či potřebují pracovat. Výrobní stroje jsou jim poskytnuty přímo domů, takže mohou s dětmi zůstávat tak dlouho, jak chtějí. Zároveň mají i smysluplný a flexibilní přivýdělek.

Zdroj informací: Antonie&Emma s.r.o

Publikováno: 12. 3. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima