Pepa Libický dokončuje Izolaci v tiny housu

Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky a zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.

Pepa pokračuje v práci na tiny housu

Pepa bude tentokrát dokončovat izolaci v tiny house. V místě u rozvodů by vyřezávání PIR desek bylo velmi komplikované, a navíc by stejně vznikly tepelné mosty. Volba tak padla na stříkanou izolaci. Tiny house je tak třeba řádně zamaskovat, izolace se pak jednoduše stříká do potřebných prostorů. Hladítkem se stlačuje expanze pěny, aby se z materiálu dostal pryč vzduch a celý tiny house byl zaizolovaný ve stejné hustotě.

Na nově zaizolované části nalepí Pepa parotěsnou fólii a spoje přelepí hliníkovou páskou. U schodiště do patra Pepa zavede kabely a připraví a zapojí jejich osvětlení. Coby Minutový manžel poradí, jak nabrousit čepele pracovních nástrojů a nářadí. V reuse dílně se zúčastní workshopu linorytu a v rubrice Tak se staví dnes odstartuje seriál výstavby rodinného domu za pomoci firmy od základu.

Kutil Pepa zvládne vše
Kutil Pepa zvládne vše (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Sledujte v neděli 24. března 2024 ve 12.50 na Primě!

Více najdete na https://primadoma.tv/

Zdroj informací: FTV Prima 

Publikováno: 22. 3. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima