Nedělní Receptář prima nápadů je opět zde a s ním přichází čerstvá inspirace

Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne!

V nedělním magazínu předvedeme malbu na hedvábí

Tentokrát s naší ženou za ponkem předvedeme, jak starou elektrikářskou špulku přeměnit ve stylové hodiny. Minutový manžel v Lekci pro ženy ukáže, jak vytvořit snadno a rychle sendvičovou konstrukci bez konvenční metody kotvení. Zaměříme se na pěstování vodních a cukrových melounů u nás – od výběru místa přes zálivku až po hnojení. Poradíme, jak šetřit energii v domácnosti a nezaplatit tak víc, než musíte.

Elektrikářská špulka poslouží jako stylové hodiny
Elektrikářská špulka poslouží jako stylové hodiny (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Pustíme se do malování na hedvábí a prozradíme, jak ho vypnout do rámu, správně na něj nanášet barvy i malovat solí. Nacvičíme další pozici pro ošetření psa se souhlasem, a to na boku, což oceníte především u stříhání drápků. V rubrice Beze ztrát tentokrát transformujeme brokolici včetně košťálu na lívanečky s brokolicovým krémem a kuskusem. Podíváme se na užitečného pomocníka v zahradě – bílou netkanou textilii, ze které rovnou vyrobíme tunel.

Ošetření psa jednoduše a bez nervozity
Ošetření psa jednoduše a bez nervozity (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou, odbornicí na úklid Kateřinou Brožovou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Bílá netkaná textilie představuje neocenitelného pomocníka
Bílá netkaná textilie představuje neocenitelného pomocníka (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)
  • Více najdete na primadoma.tv.
  • Sledujte v neděli 14. dubna 2024 ve 12.00 na Primě!

Zdroj informací: FTV Prima

Publikováno: 12. 4. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima