Libovky Pepy Libického: sprchový kout v tiny house

Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky, zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.

Pepa se opět pustí do práce

Pepa se tentokrát vrátí dovnitř tiny house, kde se pustí do montáže sprchy v koupelně. Nejprve řádně zaměří prostor pro zástěnu, připraví si rozšiřovací profily a potřebně je pokrátí. Zkompletuje základ sprchové zástěny, transparentním koupelnovým protiplísňovým silikonem lišty přilepí na obklady a následně je přivrtá konstrukčními vruty. Připraví si skla, u kterých po celé délce připevní těsnění, a sešroubuje pevnou část zástěny a zasadí ji na místo.

Sledujte oblíbené Libovky Pepy Libického
Sledujte oblíbené Libovky Pepy Libického (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Podobně bude postupovat u posuvné části, kde navíc připevní kolečka, madlo na otevírání a magnetickou část a vsadí ji do rámu. Hotovou konstrukci pak nasadí do otvoru, dveře seřídí, zevnitř přišroubuje hrany a dorazy, celou zástěnu posilikonuje – a je hotovo. Minutový manžel předvede, jak rozleštit zažloutlé světlomety na automobilu. V re-use dílně se Pepa naučí, jak zakrýt vruty v dřevěném nábytku. Vrátíme se ke stavbě ze systémových tvarovek, prozradíme, na co všechno jsou dobré a jak se díky nim dá ušetřit.

Když si nevíte rady, Pepa vám pomůže
Když si nevíte rady, Pepa vám pomůže (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)
  • Více najdete na primadoma.tv
  • Sledujte v neděli 12. května 2024 ve 12.55 na Primě!

Zdroj informací: FTV Prima

Publikováno: 9. 5. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima