Receptář prima nápadů: Přírodní boj se slimáky i kuřecí polévka

Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne!

V Receptáři prima nápadů si vyrobíme originální věšák

Provedeme vás pravidelnou údržbou a servisem elektrokola i jeho správným výběrem a nastavením pro jednotlivé členy domácnosti.

Čeká nás servis elektrokol
Čeká nás servis elektrokol (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Velkým škůdcem na zahradách jsou slimáci – poradíme, jak s nimi přírodně bojovat. Poradíme, jaký je správný postup a výška při sečení trávníku v závislosti na teplotách i v jakou denní dobu je nejlepší ho sekat. Luboš Rychvalský Beze ztrát uvaří ze zbytku kuřete krémovou polévku, která zasytí celou rodinu.

Poradíme, jak bojovat proti slimákům
Poradíme, jak bojovat proti slimákům (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Odřezky dřeva promění naše žena za ponkem ve věšák s domečky třeba na klíče. Také každý rok přemýšlíte, jak ostříhat keř kanadské borůvky? Ukážeme, jak na to. V Necvičáku probereme jedno z nejdůležitějších chování pro trénink zvířat, kterým je „odložení na dece“.

Psí necvičák
Psí necvičák (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Uvaříme si krémovou kuřecí polévku
Uvaříme si krémovou kuřecí polévku (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)
  • Více najdete na primadoma.tv.
  • Sledujte v neděli 12. května 2024 ve 12.00 na Primě!

Zdroj informací: FTV Prima 

Publikováno: 10. 5. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima