Objevte v sobě múzu s kolekcí The Muse In You od NEONAIL

Živé barvy, inspirace přírodou a květinami i experimentování s vlastním vzhledem včetně manikúry. Kolekce UV gelových laků na nehty The Muse In You od NEONAIL zachytila podstatu této doby a zahrnula ji do sedmi výjimečných odstínů a květinových dekorací. Odstíny jsou bohaté, energické a dokonale ladí s aktuálními trendy.

Letní paleta barev nabízí nespočet možností, jak dodat vašim nehtům svěžest a styl

Výrazné barvy s chromem

V paletě barev kolekce The Muse In You se zrcadlí sama magie probouzející se životní energie. Každý, kdo se dotkne této kolekce, otevře dveře k objevení své vnitřní múzy. Zde se vášeň zhmotňuje v odstínech Dose of Confidence a Vivid Soul, jako by byla uchována v jasně oranžových a zářivě červených kapkách. Vibrant Awakening a Born To Be Myself přináší jemné rozehřátí ženské síly, jež rozkvétá v růžových odstínech. V kombinaci těchto barev s práškovým Glassy Pearl Effect vznikne podmanivý chromový efekt podle posledních trendů.

Připravte své ruce na sezónu
Připravte své ruce na sezónu (Zdroj: NEONAIL)

Květinová exploze

The Muse In You přináší nový druh nail art s přírodním dotykem. Drobné detaily suchých květů v oranžové, růžové a fialové okamžitě evokují romantickou atmosféru. Okvětní lístky lze připevnit na průhledný nebo světlý základ, aniž by byl ztuhlý. Pomocí pinzety se pak rozprostřou na správné místo a vrstva Hard Top pak celkový design zapečetí.

Zdroj informací: NEONAIL

 

Publikováno: 26. 5. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima