Pokrokové řízení spotřeby energie v domě = inteligentní regulátor IR od Regulusu

Regulátor IR od Regulusu představuje vrchol v oblasti inteligentního řízení spotřeby energií v obytných budovách. Systém IR je výsledkem více než 15 let kontinuálního vývoje jednou z nejzkušenějších společností oboru. Tento sofistikovaný software nabízí efektivní správu a optimalizaci provozu různých typů energetických zařízení ve vašem domě. Aplikace je volně dostupná jak na Google Play, tak i na App Store. Je zdarma a stáhnout ji může úplně každý.

Regulátor IR optimalizuje spotřebu energie ve vašem domě

Výsledek dlouholetého vývoje

Vývojový tým Regulus, sestavený z odborníků na topení, chlazení a elektrotechniku nepřetržitě pracuje na integraci zpětné vazby od zákazníků, projektantů a montážních firem do dalších verzí softwaru. Díky tomu je každá nová verze inteligentního regulátoru IR ještě intuitivnější a efektivnější.

Hlavní výhody Inteligentního regulátoru IR

Optimalizace energie

IR regulátor inteligentně řídí využití různých zdrojů energie ve vaší domácnosti – od tepelných čerpadel až po fotovoltaické systémy, čímž zajišťuje maximální efektivitu provozu.

Všestrannost

Systém umožňuje regulaci širokého spektra zařízení včetně kotlů na biomasu, solárních kolektorů a venkovních žaluzií.

Snadné ovládání

Díky připojení k internetu mohou uživatelé přes mobilní aplikaci nebo webový prohlížeč v reálném čase sledovat a ovládat všechny aspekty svého vytápění, chlazení a větrání.

Vzdálený monitoring a servis

IR regulátor nabízí pokročilé funkce pro monitorování a dálkové řízení, což zahrnuje i automatickou komunikaci se servisním pultem Regulus.

Ovládání spotřeby zvládnete odkudkoli
Ovládání spotřeby zvládnete odkudkoli (Zdroj: Regulus spol. s r.o.)

IR Regulátor v praxi

Příklad využití v rodinném domě:

Ve všední dny jsou nastaveny časy pro vytápění a přípravu teplé vody pouze v ranních a večerních hodinách, aby se zbytečně neplýtvalo energií. Při očekávané návštěvě zimomřivých příbuzných lze snadno zvýšit teplotu vytápění přes mobilní aplikaci a systém se po určité době automaticky vrátí do původního úspornějšího režimu. S odjezdem na dovolenou lze snížit teplotu vytápění a deaktivovat přípravu teplé vody, což je další citelný krok k úspoře energií.

Pohodlí a neustálý přehled

Díky možnosti připojení k internetu mají uživatelé neustálý přehled o stavu a výkonu svého energetického systému. Aplikace IR Client poskytuje jednoduché rozhraní pro nastavení systému a jeho monitorování, a to kdykoliv a odkudkoliv.

Proč zvolit IR regulátor od Regulusu?

Aplikace je volně dostupná jak na Google Play, tak i na App Store. Je zdarma a stáhnout ji může úplně každý. Vybrat IR regulátor od Regulusu znamená nejen získat přístup k nejmodernější technologii, ale také podporu zkušeného týmu, který je připraven poskytnout servis a technickou pomoc. Flexibilita, široká adaptabilita a neustálé inovace dělají z Regulátoru IR ideální volbu pro každého, kdo hledá efektivní a chytré řešení pro správu energie, které mu zajistí finanční úsporu v provozních nákladech. Inteligentní regulátor IR 14 od Regulusu je tedy nejen technologickým průkopníkem, ale i praktickým a ekonomickým pomocníkem pro každého.

Zdroj informací: Regulus spol. s r.o.

Publikováno: 5. 6. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima