Libovky Pepy Libického: Zákrytové desky na plotu i bydlení na ostrově

Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky, zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.

Pepa nainstaluje homebox na přijímání a posílání balíků

Tentokrát se bude pokračovat v renovaci plotu. Poté, co Pepa v minulých dílech připravil podezdívku, zbývá nasadit zákrytové desky a nainstalovat homebox na přijímání a posílání balíků. V prostoru na budoucí homebox Pepa vybetonuje základ a dodělá na něm hydroizolaci. Zákrytové desky připevní pomocí tekutých hřebíků a vyrovná pomocí klínků.

Pepa poradí, jak natírat prkna
Pepa poradí, jak natírat prkna (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Pak přijde na řadu homebox – usadí ho na místo a vyvrtá díry pro ukotvení. Pak ho upevní pomocí závitových tyčí, chemické kotvy, podložek a matek. A je hotovo. Coby Minutový manžel předvede, jak správně natírat plotovky a palubky. Na workshopu se Pepa pustí do renovace staré židle, kterou opraví pomocí konstrukčního lepidla. V rubrice Tak se staví dnes ukáže Pepa ostrovní bydlení uprostřed pískovny, kde si majitel svépomocí postavil dřevostavbu.

Pustíme se do renovace židle
Pustíme se do renovace židle (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)
  • Sledujte v neděli 2. června 2024 ve 12.55 na Primě!
  • Více najdete na primadoma.tv.

Zdroj informací: FTV Prima

Publikováno: 30. 5. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima