Receptář prima nápadů: Přivolání psa i příprava zahrady před dovolenou

Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne!

V Receptáři prima nápadů si připomeneme, že přivolání je ten nejdůležitější povel, který by měl váš pes zvládnout

Přivolání je ten nejdůležitější povel u psa – ukážeme konkrétní tipy a triky, jak ho zlepši, i hru na jeho trénink. Rozkvetlé levandule zdobí nejednu zahradu. Poradíme, jak tu lékařskou proměnit v sirup, který ochutí letní drinky nejen pro děti. Pustíme se do čištění bazénu, a to klasicky ručně i za pomoci chytrých technologií. Vysvětlíme, jak správně připravit trávník před létem, aby tráva rostla tak akorát, nevyčerpávala se a zůstala co nejzelenější.

Léto je doba setkání s přáteli, rodinou, a především grilování. Naučíme se, jak na výrobu domácích klobásek. Blíží se období dovolených a Tomáš Trejbal se v Rubrice Směle do toho podělí o svoje tipy, jak zahradu připravit, aby v pohodě přežila i bez vás. Žena za ponkem tentokrát vyrobí lucernu ze zbytků dřeva, která vykouzlí kouzelnou atmosféru během letních večerů na zahradě či terase.

Naučte se, jak vyrobit domácí klobásky
Naučte se, jak vyrobit domácí klobásky (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Tomáš Trejbal poradí, jak připravit zahradu, aby zvládla bez vaší péče období dovolených
Tomáš Trejbal poradí, jak připravit zahradu, aby zvládla bez vaší péče období dovolených (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)
  • Sledujte v neděli 16. června 2024 v 11.50 na Primě!
  • Více najdete na primadoma.tv.

Zdroj informací: FTV Prima

Publikováno: 14. 6. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima