Vyhrajte jeden ze tří produktů značky BUXTON

Zvuk BUXTON výrobků je vždy perfektně vyvážený, a poslech je tak i dlouhodobě velmi příjemný. Sluchátka jsou osazena prvotřídními měniči a nabízí dokonalý přenos všech detailů hudebního záznamu. Neotřelé zpracování a použití kvalitních materiálů dává sluchátkům této značky punc výjimečnosti. Díky promyšlené ergonomii jsou skvěle padnoucí a pohodlná. Reproduktory jsou voděodolné, takže si je vezměte na pláž, ale nevadí jim ani déšť. Díky svému tvaru i Power Bass technologii zaručují skvělý zvuk. Díky funkci TWS se dají spolu propojit a zajistit stereo zvuk. A jejich světelné efekty navodí disko efekt.

Vyhrajte jeden ze tří produktů značky BUXTON

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o jeden ze tří produktů značky BUXTON.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.buxton.cz.

Soutěžní otázky
Osobní údaje

Ceny, o které soutěžíte:

1. cena: Voděodolný BT reproduktor

Bezdrátový reproduktor BBS 7700 je jednoznačně číslo jedna mezi přenosnými reproduktory Buxton. Je kompaktní, nenápadný, fakt žádný obr – váží jen kilo – ale výkon? Tygr. Už sám o sobě nadchne výkonem 50W, a to si ho ještě můžete přes TWS spřáhnout s dalším tygrem stejného typu a dostanete vážně ohlušujících 100W výkonu. Cena 1499 Kč.

Bezdrátový reproduktor BBS 7700 je jednoznačně číslo jedna mezi přenosnými reproduktory Buxton
Bezdrátový reproduktor BBS 7700 je jednoznačně číslo jedna mezi přenosnými reproduktory Buxton (Zdroj: BUXTON)

2. cena: Bezdrátová sluchátka do uší

Bezdrátová sluchátka Buxton BTW 8800 se vyšplhala na výsluní nejen díky svému skvělému výkonu, ale i díky modernímu, praktickému designu. Jsou oceněny jako Výrobek roku 2022/2023 časopisu Stereo & Video. Sluchátka BTW 8800 ANC poskytují pořádný zvukový zážitek. Technologie ANC, která se postará o aktivní potlačování hluku z okolí a v případě potřeby si navíc můžeš zapnout funkci v podobě herního módu, jenž je pro tento účel naprosto dokonalá. S připojením si nemusíš nějak lámat hlavu, jelikož probíhá klasicky přes Bluetooth.  Cena 1299 Kč.

Bezdrátová sluchátka Buxton BTW 8800 se vyšplhala na výsluní nejen díky svému skvělému výkonu
Bezdrátová sluchátka Buxton BTW 8800 se vyšplhala na výsluní nejen díky svému skvělému výkonu (Zdroj: BUXTON)

3.  cena: Bezdrátová sluchátka přes hlavu se skvělými vlastnostmi

Sluchátka BT Buxton BHP 8700 Black nabízí řadu výjimečných funkcí. Funkce Power Bass+ povznese prožitek z poslechu hudby nebo sledování filmů na novou úroveň. Herní režim s nízkou latencí je přesně to, co potřebujete, pokud si chcete užít gaming na maximum. Až 60 h hraní a rychlé nabíjení umožňuje celodenní provoz. Možnost připojení dvou zařízení a podpora hlasových asistentů, jako je Siri a Google Assistant, jsou benefity, které také dozajista oceníte. Cena 999 Kč.

Sluchátka BT Buxton BHP 8700 Black nabízí řadu výjimečných funkcí.
Sluchátka BT Buxton BHP 8700 Black nabízí řadu výjimečných funkcí. (Zdroj: BUXTON)

Termíny soutěže:

Start: 8. 7. 2024
Uzávěrka: 11. 8. 2024
Slosování výherce: 12. 8. 2024
Zveřejnění výherce: 12. 8. 2024
Odeslání cen: nejpozději do 12. 9. 2024

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., FAST ČR, a.s. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Značka BUXTON se od svých počátků věnuje vývoji a výrobě špičkových sluchátek pro širokou veřejnost. Sluchátka svou věrnou reprodukcí a dynamikou překračují hranice, na které jste v této cenové kategorii zvyklí. Zvuk je vždy perfektně vyvážený, a poslech je tak i dlouhodobě velmi příjemný. Sluchátka jsou osazena prvotřídními měniči a nabízí dokonalý přenos všech detailů hudebního záznamu. Neotřelé zpracování a použití kvalitních materiálů dává sluchátkům této značky punc výjimečnosti. Díky všem těmto vlastnostem „vymáčknou“ sluchátka BUXTON z jakéhokoliv zdroje naprosté maximum. Další věcí, na kterou klade BUXTON obrovský důraz, je bezesporu pohodlí. Díky promyšlené ergonomii a pohodlnému usazení se můžete plně soustředit opravdu pouze na hudbu. Značce BUXTON se podařilo i přes relativně krátkou historii pevně zakotvit na trhu s prémiovými sluchátky a najít si i přes silnou konkurenci své spokojené uživatele.

Publikováno: tento týden, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima