Pozvánka na výstavu For Decor&Home

Mezinárodní veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží je primárně zaměření na kontraktační jednání s tuzemskými a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky v oboru dekorací a dárků. Přesto návštěvníci mohou načerpat spoustu inspirace nejen z doprovodného programu. Veletrh se koná od 5. do 7. září 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.

Načerpáte inspiraci nejen pro nadcházející vánoce, můžete uzavřít kontrakt s dodavateli dekorací (Zdroj: Pavlína Wagnerová Málková)

Návštěvníci se mohou těšit na kvalitní akci, která v oboru dekorací a dárků nemá na české veletržní scéně obdoby. Na akci, která si již vybudovala své pevné postavení a jejíž obchodní přínos je značný. Rovněž tak si veletrh získal svou oblibu díky svému inspirativnímu  doprovodnému programu. Všichni milovníci dekorací se mohou těšit na profesionální  floristickou přehlídku VÁNOČNÍ TRENDY, přenášející světové vánoční trendy také do Prahy a to hned ve čtyřech samostatných expozicích. Dalším doprovodným programem bude Výstava stolování, floristická show či odborné přednášky.

Prostřený stůl
Nezapomeňte shlédnout výstavu stolování (Zdroj: Pavlína Wagnerová Málková)

Zajímavou novinkou je souběžná akce HODINY a KLENOTY, 28. mezinárodní veletrh hodin, hodinek, zlatých a stříbrných šperků. Naleznete zde výběr toho nejlepšího, co firmy z oboru hodinek, hodin, klenotů, autorských šperků, bižuterie, minerálů, obalových materiálů a dalších souvisejících produktů v současnosti ve světě nabízejí. Ve stejnou dobu  proběhne i mezinárodní veletrh SBĚRATEL, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě.

Publikováno: 5. 9. 2019

Jsme členy mediální skupiny Prima