Pozvánka na veletrh FOR ARCH

Od 17. do 21. září můžete navštívit největší stavební veletrh FOR ARCH, který se již tradičně koná v prostorách PVA EXPO Praha Letňany. Již 30. ročník představí návštěvníkům novinky a trendy ve stavebnictví, vytápění či větrání.

Načerpejte informace a novinky ze světa stavebnictví (Zdroj: Pavlína Wagnerová Málková

Součástí největšího stavebního veletrhu s nejdelší tradicí v České republice bude letos konference TECHNOLOGICKÉ FÓRUM. Klíčovým bodem je digitalizace a rekodifikace stavebního práva. V brzkou rekodifikaci českého stavebního práva doufají významné stavební i investorské společnosti, podnikatelé i samotní odborníci z oboru stavebnictví. Vize nové podoby stavebního zákona je jasná: Jeden úřad, jedno razítko, jedno povolení a také jedno úložiště dat včetně jednoho výkladu stavebního práva a další zjednodušení. To je cílem nového stavebního zákona, na který čeká Česko přes 20 let a jehož věcný záměr schválila na jaře vláda.

stánek Fenix
Prohlédněte si nejnovější technologie (Zdroj: Pavlína Wagnerová Málková)

Celý veletrh je zaměřen na na oblasti stavebnictví, dotací, představení vize chytrých měst i bezpečných domácností. Již potřetí se v rámci veletrhu FOR ARCH představí poradenská centra napříč obory tohoto odvětví. Odborníci poskytnou rady zdarma. Navštívit můžete poradenské centrum topenářů, odborníky z ČKAIT, centrum pro okna a stínící techniku, získáte odborné rady pro světlo i osvětlování, najdete zde centrum pro dřevostavby i bazény a sauny, odborníci z ČEZ poradí s energeticky úsporným řešením a spoustu dalších.

Stánek Zehnder
Poraďte se s odborníky (Zdroj: Pavlína Wagnerová Málková)

Publikováno: 17. 9. 2019

Jsme členy mediální skupiny Prima