Soutěž z Receptáře: Vyhrajte pracovní ponk

| autor:

V žádné dílně nemůže chybět kvalitné pracovní stůl. Měl by rozhodně mít truhlářský svěrák a nejlépe i díry pro poděráky. A o jeden pracovní ponk Flexible Friend od společnosti Ramia budeme dnes soutěžit.

Vyhrajte pracovní ponk Flexible Friend od společnosti Ramia (Zdroj: Prima DOMA)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 28. října do půlnoci.
Jeden z vás získá pracovní ponk Flexible Friend od společnosti Ramia.

Vítěze zveřejníme na webu primadoma.cz.

Správnou odpověď se dozvíte v nedělním vysílání Receptáře prima nápadů, nebo na webu prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte

1. cena: Pracovní stůl Flexible Friend

Pracovní stůl Flexible Friend je určený pro širou veřejnost. Jak název napovídá, stane se vaším přítelem v mnoha situacích a jeho skvělé vlastnosti a ideální rozměry oceníte při mnoha činnostech ať už v dílně, na zahradě nebo doma. Model Flexible Friend je vybaven truhlářským svěrákem a dírami pro poděráky. Využijete ho tedy i při náročnějších činnostech jako je řezání, hoblování, broušení, frézování apod. Umožňuje pevně upnout materiál nejrůznějších rozměrů a tvarů.

pracovní ponk Flexible Friend od společnosti Ramia
Pracovní stůl oceníte například při opravě plotu, natírání nejrůznějšího materiálu, údržbě zahradního nářadí či vybavení, přesazování rostlin nebo při grilování (Zdroj: Prima DOMA)

Díky svým rozměrům a váze jej sami přemístíte, kam potřebujete. Po dokončení činnosti jistě oceníte, že jej snadno složíte a umístíte na místo, kde Vám nebude překážet.

Pracovní stůl oceníte například při opravě plotu, natírání nejrůznějšího materiálu, údržbě zahradního nářadí či vybavení, přesazování rostlin nebo při grilování.

HERNÍ ŘÁD

 

Další soutěže