Stylová regulace podlahového vytápění – NEA SMART 2.0

| autor: Redakce

Chytré a inteligentní ovladače a přístroje nám zjednodušují život. Regulaci podlahového vytápění si bez těchto vychytávek dnes už jen těžko umíme představit.

Stylová regulace podlahového vytápění – NEA SMART 2.0 (Zdroj: REHAU)

Společnost REHAU, která patří na špičku mezi dodavateli podlahového vytápění, má nyní v nabídce novou verzi "chytrého" elektronického termostatu zajišťujícího inteligentní regulaci podlahového vytápění NEA SMART 2.0.

Na první pohled je patrný atraktivní design LED displeje s jednoduchými a čistými liniemi. Na výběr má uživatel černé nebo bílé provedení, které je možné doplnit světelným rámečkem pro nepřímé osvětlení. To nejdůležitější se však skrývá uvnitř.

chytrý termostat
Chytrý termostat NEA SMART 2.0 disponuje řadou nových inteligentních funkcí (Zdroj: REHAU)

NEA SMART 2.0 se doslova učí, jak zákazníci vytápění využívají a přizpůsobuje se jim. Disponuje novými inteligentními funkcemi – například zónovým vytápěním nebo rozpoznáním otevřených oken. Díky možnosti ovládání na dálku, nejčastěji přes mobilní telefon, je úspora energie ještě efektivnější, navíc se tím zvyšuje i míra komfortu, protože v případě, že se náhle změní denní režim, podle kterého se vytápění řídí, může uživatel zasáhnout doslova odkudkoliv. Proces vytápění s regulací NEA SMART 2.0 bude navíc možné řídit i hlasem, prostřednictvím stále populárnějšího hlasového ovládání Alexa.

Více na www.rehau.cz

Další hobby zprávy