Nezapomeňte si koupit časopis Zahrádkář

| autor: Redakce

Život na záhonech zvolnil tempo, takže budete mít dost času na listopadové vydání časopisu Zahrádkář, kde získáte spoustu podnětných informací pro radost ze zahrady.

Listopadový Zahrádkář s oblíbenou přílohou je tu (Zdroj: Anonce časopisu Zahrádkář)

Listopadové číslo časopisu Zahrádkář

Ač život na záhonech zvolnil tempo, také s listopadovým vydáním časopisu Zahrádkář získáte spoustu podnětných informací pro radost ze zahrady.

Tomu se věnují i naše pravidelná kalendária, které vám v různých obměnách přinášíme již několik desetiletí. Pokud jste díky covidu nejeli na Zahradu Čech, přijměte malou pozvánku alespoň na hodnocení dne časopisu Zahrádkář a předávání cen za již tradiční soutěže. Zveme vás také k návštěvě Standy Hybnera na jeho nádhernou zahradu, a jak se dozvíte, nemusí zůstat jen u té literární.

V Zahrádkářce můžete netradičně zahrádkařit s betonem, vytvořit si proutěný truhlík, nebo si pohrát s jeřabinami a k tomu můžete třeba vyzkoušet nějaký skvělý recept od naší Florentýny v kuchyni.

Listopad_Zahradkarka
Oblíbená příloha nabízí báječné recepty (Zdroj: Anonce časopisu Zahrádkář)

Příjemné podzimní dny a pozitivní mysl Vám přeje, Zahrádkář.

Předplaťte si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2021.

Oproti běžnému stánkovému prodeji je předplatné cenově výhodnější a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury "Knihovnička zahrádkáře", vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu Vám přijde i stolní týdenní kalendář.

Více aktuálních a přehledných informací naleznete na našich nových webových stránkách: www.izahradkar.cz.

Další hobby zprávy