Revoluce v zavlažování na vaší zahradě

| autor: Redakce

Zahradní sezona je v plném proudu. V časech sucha je na nás, abychom rostliny řádně zavlažovali. Představíme vám novou řadou produktů pro zavlažování společnosti Fiskars.

Kompletní sortiment od kohoutku po rostlinu

Produkty Fiskars pro zavlažování nejsou jen jednotlivé díly, ale vycházejí z koncepce „Od kohoutku po rostlinu“. Všechny díly jsou vzájemně kompatibilní a doplňují se.

Systém spojek a redukcí umožňuje hladce začlenit díly pro zavlažování, které již máte pořízeny od jiných výrobců. Produktovou řadu doplňují například zavlažovací časovače, průsakové hadice, zavlažovací tyče, rotační zavlažovače a další produkty celé široké řady zavlažování.

Impulzní zavlažovač
Impulzní zavlažovač s kolečky (Zdroj: Fiskars)
Koncovky
Hlavy zavlažovací pistole (Zdroj: Fiskars)

Proč si výrobky Fiskars pro zavlažování oblíbíte

Snadná orientace a připojení:

Konektory určené pro tři běžně používané průměry hadic jsou rozlišeny barevně, shodně s barvou hadice. Nespletete se při pořizování dílů a ihned poznáte, které patří k sobě.

Snadné přemisťování, uložení a skladování:

Při manipulaci se zavlažovacím bubnem oceníte, že všechny součásti lze uložit přímo dovnitř bubnu. Najdete zde držadla pro pohodlné přenášení a závěs pro zavěšení na zeď, podložky na dně pro položení na zem či terasu. Podobně jako u dalších produktů, promyšlené detaily přinášejí vysoký uživatelský komfort.

Automatický buben
Horizontální provedení brání v převrácení bubnu (Zdroj: Fiskars)
Automatický buben s kolečky
Buben obsahuje vysoce kvalitní zavlažovací hadici s automatickým navíjením, nastavitelnou zavlažovací trysku a potřebné spojky na hadice (Zdroj: Fiskars)

Kompatibilní s ostatními systémy:

Již vlastníte zavlažovací nástroje od jiných značek? Žádný problém. Naše zavlažovací prvky jsou kompatibilní i s výrobky jiných značek.

Prosakovací hadice
Hadici je možné zkrátit na požadovanou délku běžnými nůžkami (Zdroj: Fiskars)

Tradiční kvalita:

Produkty Fiskars jsou známy svou kvalitou, spolehlivostí, promyšleností, jednoduchostí používání... a tak bychom mohli pokračovat. Přestože by se mohlo zdát, že na poli zavlažování je Fiskars nováčkem, není tomu tak. V roce 2014 převzal Fiskars firmy Gilmour a Nelson se 150 lety tradice a vychází z jejich zkušeností, které skloubil se svým tradičním důrazem na kvalitní technologie.

Zavlažovací časovač
Snadné programování času, doby trvání a frekvence zavlažování nezávisle pro každý vývod (Zdroj: Fiskars)

Víte, co potřebují vaše stromy v létě?

Další hobby zprávy