Kniha jako dárek pod stromeček

Monika Kopřivová je úspěšná autorka mnoha zajímavých a poučných knih, které naleznou uplatnění i u vás doma. Kniha jako dárek bude jistě vítaná u mnoha čtenářů. Monika má na svém kontě řadu zajímavých knih, a nejen to. Je také autorkou rodinné deskové hry Jak to tenkrát bylo? V letošním roce z její dílny vzešly tři novinky, a to v podobě nástěnného kalendáře, speciální knihy pro zaznamenávání dětství a nakonec knihy, která nám pomáhá. Podíváte se na den, který jste prožili pozitivní optikou.

Inspirujte čtenáře dárky, které potěší celou rodinu (Zdroj: Monika Kopřivová)

Babičko vyprávěj, dědečku vyprávěj

V roce 2013 vytvořila Monika Kopřivová dvě knížky, založila nakladatelství a sama je vydala  - jmenují se „Babičko, vyprávěj“ a „Dědečku, vyprávěj“ - jsou to otevřené knížky pro zaznamenání vzpomínek od dětství po současnost. V České republice se staly bestsellerem, Monice se navíc podařilo knihy vydat i v dalších zemích Evropy, takže dnes najdete knížky „Babičko vyprávěj“ a „Dědečku, vyprávěj“ na Slovensku, ve Francii, ve Španělsku, v Německu, v Itálii či v Polsku. Ve všech těchto zemích slaví velký úspěch. Letos vychází tyto tituly i v Portugalsku, Řecku a v Maďarsku.  

„Babičko, vyprávěj“ a „Dědečku, vyprávěj“
Knihy Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj se staly bestsellerem (Zdroj: Monika Kopřivová)

3 minuty pro štěstí - Kniha pro zachycení každodenní krásy

„Každý den přináší plno štěstí, stačí se dobře dívat.“

Tato kniha nám pomáhá podívat se na den, který jsme prožili, pozitivní optikou. Každý den nám totiž přináší okamžiky, za které můžeme být vděční. Každý den se nám něco povede a něco nás potěší, třeba jen maličkost. A často si stačí takové situace jen pojmenovat, abychom zjistili, že je život plný pěkných chvil.

3 minuty pro štěstí je kniha, která vám pomůže uvědomovat si své každodenní štěstí prostřednictvím odpovědí na tři pečlivě zvolené otázky. Na zodpovězení každé otázky vám stačí jedna minuta. První otázka se týká vás, druhá vašeho okolí a třetí lidí kolem vás. Díky zapisování myšlenek se ujistíte, jací jste a v čem tkví vaše životní spokojenost. V knize jsou připravené otázky na 365 dnů, takže vám vystačí na celý rok.

3 min obalka
Kniha pro zachycení každodenní krásy vás jistě upoutá (Zdroj: Monika Kopřivová)

Uvnitř najdete i citáty moudrých osobností a originální fotografie od českého fotografa Jana Žirovnického, který svým objektivem dokáže dokonale zachytit jedinečnou atmosféru a krásu české přírody. S touto knihou budete každý den v roce intenzivněji cítit pohodu a radost ze života a rozdávat ještě více pozitivní energie lidem okolo vás.

(Zdroj: Monika Kopřivová)
(Zdroj: Monika Kopřivová)

Publikováno: 13. 12. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima