Letošní trendy barvy v domácnosti

Pantone Color Institute již 20 let každoročně vyhlašuje barvu, která udává trendy v módě, designu i běžném životě. Pro letošní rok udělala společnost Pantone výjimku a zvolila odstíny hned dvou barev – základní šedou (Ultimate Grey) a jasně žlutou (Illuminating). Tyto odstíny mají nastavit ten správný směr pro letošní rok, protože v sobě snoubí sílu a vytrvalost s optimismem a radostí.

Buďte trendy s odstíny žluté a šedé – oficiálními barvami roku 2021 (Zdroj: Depositphotos)

Trendy letošních barev v odstínech šedé a žluté

Varná konvice o objemu 1,8 litru v módní žluté barvě rozzáří každou kuchyni. Se středovým konektorem, vodoznakem, vyjímatelným filtrem, trojnásobným bezpečnostním jištěním, podsvícením, zvukovým indikátorem a neklouzavými nožkami se stane skvělým každodenním pomocníkem.

SWK 1816_zluta
Varná konvice o objemu 1,8 litru (Zdroj: PHOENIXCOM)

Kovová sluchátka do uší se dají propojit s MP3 přehrávačem, s mobilem nebo počítačem. V případě, že budete poslouchat hudbu z mobilu, můžete zároveň díky zabudovanému mikrofonu řešit naléhavé hovory. Sluchátka do uší - tzv. pecky – jsou velice komfortní a nabízejí dobrou izolaci od okolních ruchů. Sluchátka navíc skvěle drží v uších a jsou proto ideálním řešením pro sport či jakýkoliv aktivní pohyb.

SEP_300_sluchatka_all-_skuchatka4
Sluchátka do uší jsou velice komfortní (Zdroj: PHOENIXCOM)

Čajová konvice s objemem 2,5 l je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a má madlo z vysoce odolného plastu. Konvice také obsahuje píšťalku pro signalizaci varu vody a je opatřena plastovým víčkem pro snadný přístup k čištění a plnění nádoby. Navíc je určena pro všechny typy sporáků včetně indukčního.

konvice LT 7057
Konvice je určena pro všechny typy sporáků včetně indukčního (Zdroj: PHOENIXCOM)

Česká značka laků na nehty nadchne nejen šíří a kvalitou svého portfolia, ale i barvami a odstíny jednotlivých řad. Své nehty si tak můžete udržovat trendy po celý rok, zvláště pokud zvolíte neonové odstíny.

3496 NEON Lak 33 Lemon
Neonový lak na nehty podtrhne krásu vašich rukou (Zdroj: PHOENIXCOM)

Prémiový kryt v krásné žluté barvě nejen zajišťuje spolehlivou ochranu telefonu, která je vyrobena ze silikonového materiálu velmi příjemného na dotek, ale je v módní barvě. Kryt chrání rohy telefonu a poskytuje mu maximální ochranu i v případě pádu. Vnitřní výstelka je z jemného mikrovlákna a zabraňuje poškrábání telefonu při vniknutí prachu a jiných nečistot. Lehce vyvýšené okraje okolo displeje navíc zamezují jeho poškrábání.

iphone12pro-12max-4-zlut
Kryt chrání rohy telefonu a poskytuje mu maximální ochranu i v případě pádu (Zdroj: PHOENIXCOM)

Elektrický zastřihovač vlasů je vybaven 6 nástavci o velikosti 1–8 mm, což umožní variabilní úpravu účesu přesně podle vašeho přání. Tento drátový strojek s dvoumetrovým kabelem má nože z nerezové oceli a balení obsahuje stylovou transportní tašku. Výrobce na něj poskytuje prodlouženou 3letou záruku. 

7755PE Set
Elektrický zastřihovač vlasů s osmi různými nástavci (Zdroj: PHOENIXCOM)

Plně automatizovaný pákový kávovar zjednodušuje způsob, jak si vytvořit svoji oblíbenou kávu ve třech jednoduchých krocích – mletí a utempování kávy, uvaření kávy a úprava mléka. Můžete si snadno nastavit sílu kávy, texturu mléka i teplotu podle své chuti. Dokonce si lze vytvořit a uložit až 8 osobních nastavení kávy. Výrobce na model poskytuje prodlouženou záruku na 3 roky.

Sage_kavovar
Plně automatizovaný pákový kávovar připraví kávu podle vaší chuti (Zdroj: PHOENIXCOM)

Atraktivní design lahve potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Nový elegantní tvar navrhl světoznámý designer Yves Béhar. Opakovaně použitelná lahev Fuse Metal je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. Lahev má objem 1 litr a je vhodná pro perlivou i neperlivou vodu. Lze ji použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream Source, Play, Spirit a Power.

Lahev-metal-Fuse-Product-Foto
Atraktivní design lahve potěší na jídelním stole rodinu i hosty (Zdroj: PHOENIXCOM)

Publikováno: 13. 1. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima