Nová kniha o dobrodružství čtyř zvířecích kamarádů - Kamarádi z Medového lesa 4

Je tu další kniha s příběhy čtyř zvířátek, malých kamarádů z Medového lesa. Zvířátka spolu prožijí nová dobrodružství, ve kterých nebude nouze o napětí. Vše se dočtete v nové knize Kamarádi z Medového lesa 4, kterou napsala spisovatelka Andrea Schütze. Kniha vychází v Nakladatelství KAZDA.

Nová dobrodružství na vás čekají v nové knize Kamarádi z Medového lesa 4 - Ty to zvládneš Lukáši (Zdroj: Nakladatelství KAZDA)

V Medovém lese bydlí čtyři zvířecí kamarádi s laskavým srdcem a hebkou srstí. Když mají děti z lesní školky potíže, přispěchají jim na pomoc. Tentokrát pomohou klučinovi, který má problém s mluvením. Když Medovému lesu později hrozí nebezpečí, právě on je nadějí na záchranu. 

S kamarády z Medového lesa děti z lesní školky zažívají spoustu dobrodružství. Lišák Míša do všeho strká čumáček a vždy vyčmuchá ta nejlepší dobrodružství. Laňka Daňka je opatrná a neustále si s něčím dělá starosti. Divoké prasátko Chrochtík je mazané a rádo vyhledává lumpárny. Mývalka Makovička se o všechny stará, pečuje o čistotu a každou chvíli radostně zatleská.

Titulní obálka
Zvířátka z Medového lesa na vás už čekají (Zdroj: Nakladatelství KAZDA)
Zadní obálka
Vydejte se s nimi za dobrodružstvím (Zdroj: Nakladatelství KAZDA)

Tentokrát je to v Medovém lese velmi napínavé. Čtyři statečná zvířátka potkají v lese chlapečka, kterého velmi trápí problémy s mluvením. Darují mu "kouzelný“ slovíčkový náhrdelník, který Lukášovi může pomoct překonat koktání. Později Medovému lesu hrozí nebezpečí v podobě požáru, a právě díky náhrdelníku má Lukáš šanci přivolat pomoc a les zachránit. A čtyřnozí kamarádi z Medového lesa mu jako spolehliví pomocníci stojí po boku.

Série knih
Již vyšly čtyři knihy s příběhy z Medového lesa (Zdroj: Nakladatelství KAZDA)

O autorce:

Andrea Schütze toužila stát se spisovatelkou již v dětství. Představovala si, jak píše knihy ve svém vysněném světě a tyto sny vnáší do knih pro děti, které jsou plné zvířátek a přírody, a také skřítků, víl a kouzelných bytostí. Dnes autorka, která je diplomovanou psycholožkou, touží především po tom, aby se děti těšily na večerní čtení a aby její příběhy podněcovaly rozhovory rodičů s dětmi o světě snů i reálném životě. A pokud se povede, že si děti v dospělosti vzpomenou na její knihy, které je v dětství doprovázely a okouzlily, kruh je uzavřen a všechna přání jsou pro ni splněna.

Publikováno: 2. 6. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima